Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2020 20:25
PS5 Pulse 3D Headset
7121V

PS5 Pulse 3D Headset wyciekł. Zdjęcia pokazują słuchawki w rzeczywistości

Sony nie dopilnowało materiałów prezentujących PS5 Pulse 3D Headset. Zdjęcia słuchawek pojawiły się w Sieci, więc gracze mogą sprawdzić, jak w rzeczywistości będzie wyglądał sprzęt przygotowany z myślą o PlayStation 5.

Sony bardzo długo potrafiło unikać przecieków, ale przed chwilą miałem okazję zaprezentować szczegóły zawartości pudełka PlayStation 5, a teraz możemy spojrzeć na PS5 Pulse 3D Headset. Słuchawki wyciekły w identyczny sposób, jak czarny kontroler DualSense – zainteresowani dotarli do materiałów znajdujących się prawdopodobnie w tajwańskim NCC.

PS5 Pulse 3D Headset otrzyma gruby, gumowy pałąk, który powinien dobrze leżeć na głowie, a dodatkowo warto zwrócić uwagę na same muszle – propozycja powinna dobrze obejmować ucho i zamykać gracza na dźwięki z zewnątrz.

W dokumentacji pojawiła się również karta produktu, która choć nie posiada ostatecznej ceny (jest to placeholder), to jednak potwierdza, że PS5 Pulse 3D Headset będzie współpracować z PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation VR, PC i urządzeniami mobilnymi. W zestawie znajdziemy adapter oraz dwa przewody.

Według najnowszych plotek – pokaz PS5 odbędzie się w przyszłym tygodniu.

PS5 Pulse 3D Headset - 1

PS5 Pulse 3D Headset - 2

PS5 Pulse 3D Headset - 3

Źródło: Twitter: silva_ruancarlo

Tagi: PlayStation PlayStation 5 ps5 PS5 Pulse 3D Headset