Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2020 19:03
PS5 Media Remote
2142V

PS5 Media Remote otrzyma przyciski do różnych aplikacji. Netflix znalazł się na pilocie PlayStation 5

Sony nie zaprezentowało szczegółowo pilota do PlayStation 5, ale konkrety zdradzili Brazylijczycy. Firma zdecydowała się wyróżnić aplikacje, których przyciski pojawią się na PS5 Media Remote.

Sony ociąga się z prezentacją szczegółów PS5, więc kolejne informacje dotyczące PlayStation 5 pojawiają się w Sieci. Japończycy w dniu prezentacji PS5 ujawnili także pilot, jednak okazuje się, że nie otrzymaliśmy finalnej wersji urządzenia.

Brazylijczycy dotarli do oficjalnej instrukcji, która potwierdza, że wcześniej nieoznaczone przyciski pozwolą na szybki dostęp do czterech platform streamingowych: Netflix, YouTube, Spotify i Disney+.

Możemy w tej sytuacji podejrzewać, że tym razem od dnia premiery Sony zadba o wsparcie kilku ciekawych aplikacji i przykładowo bez problemu na next-genowej konsoli zobaczymy ulubiony serial z Netflixa lub załączymy muzykę ze Spotify. Standardowo – w tym wypadku musimy czekać na potwierdzenie od Sony, ale możecie poniżej sprawdzić, jak wygląda strona z instrukcji.

Sony wciąż nie ujawniło szczegółów PS5, ale już teraz ruszyły pierwsze zamówienia przedpremierowe. Według najnowszych informacji: Sony zdecydowało się obniżyć cenę PlayStation 5 po pokazie Xboksa Series X.

PS5 Pilot

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/09/ps5_media_remote_includes_netflix_youtube_spotify_and_disneyplus_buttons

Tagi: Disney Plus Disney+ Netflix PlayStation 5 ps5 PS5 pilot PS5 Remote Play Spotify youtube