Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2020 18:29
AMD zaprasza pokaz Ryzen Zen 3 i Radeon RDNA 2
1842V

AMD zaprasza na pokazy Ryzen Zen 3 i Radeon RDNA 2. Korporacja przedstawi swoją nową generację

NVIDIA odkryła już karty dotyczące swoich GPU nowej generacji, więc teraz nadszedł czas na AMD. Korporacja postanowiła zaprosić graczy na dwa wydarzenia – na jednym poznamy szczegóły Ryzen Zen 3, a na drugiej Radeona RDNA 2

AMD to kolejna firma, która odsłoniła karty i przygotowuje graczy na wielkie prezentacje. Korporacja postanowiła podzielić imprezy i 8 października usłyszymy o procesorach Ryzen Zen 3, a 28 października zobaczymy szczegóły kart graficznych Radeon RDNA 2.

Gracze jednak zauważają dwie rzeczy. Po pierwsze 28 października to dokładnie 11 dni po premierze nowej generacji od konkurencji (poznajcie szczegóły GPU od Nvidii), więc sprzęt trafi pewnie na rynek dopiero w listopadzie. Jest to bardzo późno biorąc pod uwagę, że w tym okresie będą już debiutować największe gry.

Z drugiej strony – nawet AMD zaprosiło już swoich entuzjastów na nadciągającą imprezę. Teraz jedynie Sony musi odkryć karty i przedstawić szczegóły pokazu lub po prostu ujawnić informacje dotyczące PlayStation 5. Japończycy nie powinni już dłużej czekać.

Poznajcie także polskie ceny nowej generacji od firmy NVIDIA.

Źródło: Twitter: LisaSu i AMDGaming

Tagi: AMD Radeon RDNA 2 Ryzen Zen 3