Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2020 22:34
Tony Hawk potrafi promować Tony Hawk's Pro Skater 1+2
1322V

Tony Hawk potrafi promować Tony Hawk's Pro Skater 1+2. Sportowiec zbiera SKATE na prawdziwej rampie

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 odnosi pierwsze sukcesy, a Tony pokazuje, że nadal potrafi czarować na rampie. Sportowiec promuje grę Activision zbierając litery SKATE, a nawet ma okazję zdobyć sekretną kasetę.

Tony Hawk ma już 52 lata, ale nie oznacza to, że legendarny skater zapomniał, jak dobrze można bawić się na desce. Tony został zaskoczony przez swoich współpracowników, którzy postanowili upiększyć jego rampę – na lokacji zostały wywieszone balony SKATE, a bohater serii miał okazję je zebrać, by następnie otrzymać sekretną kasetę.

Jest to oczywiście kolejny etap promocji Tony Hawk's Pro Skater 1+2 i trzeba przyznać, że pomysł wypadł bardzo dobrze. Tony miał już okazję wskoczyć na prawdziwą wersję Warehouse'a i już w zeszłym tygodniu udowodnił, że wciąż potrafi dobrze bawić się na desce.

Mam wrażenie, że właśnie tak to powinno wyglądać. Tony Hawk's Pro Skater 1+2 zbiera dobre noty, główny bohater serii może z uśmiechem na ustach promować grę, a gracze powinni czekać na więcej. Activision powinno zająć się rozwojem IP – w końcu tytuł cieszy się naprawdę dobrym zainteresowaniem.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2020/09/video_tony_hawk_collects_the_skate_letters_and_secret_tape_in_real_life

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions