Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.09.2020 15:30
Puma x Mario buty
669V

Puma x Mario. Firma przyszykowała ciekawe buty dla fanów Nintendo za ponad 500 złotych

Najnowsze doniesienia sugerują, że Puma przygotowuje buty kierowane do fanów najpopularniejszego hydraulika w branży gier - Mario.

Zaledwie trzy dni temu byliśmy świadkami bardzo ciekawego i niezapowiedzianego Super Mario Bros. 35th Anniversary Direct. Z okazji 35. urodzin czerwonego hydraulika zaprezentowano nam całą moc atrakcji i bardzo bogatą ofertę gier. Super Mario 3D All-Stars ma bardzo mocno zadziałać na nostalgię graczy, którzy będą mieli okazję powrócić do dawnych przygód. 

Najnowsze doniesienia sugerują, że to bynajmniej nie wszystko, a czekają nas jeszcze atrakcje niezwiązane stuprocentowo z branżą gier wideo. Od przedwczoraj można bowiem składać zamówienia na specjalny model butów PUMA RS-DREAMER “Super Mario 64”

But wykonany został w kolorystyce, która bardzo szybko przywodzi na myśl samego Mario, a ponadto dopatrzeć się można mnóstwa mniejszych i większych elementów, które od razu zdradzają, z czym związana jest parka - mamy choćby specjalny napis na języku oraz charakterystyczne gwiazdki ponad piętami. 

Zdania na temat butów są podzielone. Jedni je wyśmiewają, pisząc, że są "świetne dla 11-latków, ale nie dla całej reszty", a inny wychwalają, przyznając, że "muszą je mieć w swojej kolekcji". Trzeba przyznać, że rzeczywiście prezentują się bardzo nietypowo, choć są zdecydowanie mniej pstrokate, niż szereg podobnych kolaboracji między firmami obuwniczymi i studiami deweloperskimi. 

Buty są już do kupienia w Polsce i można je nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony Pumy, w cenie 559 złotych. 

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2020/09/puma_looks_ready_to_pounce_on_super_marios_35th_anniversary_with_some_nintendo-branded_sneakers

Tagi: buty mario Nintendo Puma