Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.09.2020 09:30
Graven oficjalnie zapowiedziany
830V

Graven zapowiedziany. Duchowy spadkobierca Hexena zadebiutuje także na PS5 i Xbox Series X

3D Realms i 1C Entertainment zapowiedzieli oficjalnie wyjątkowo interesującą grę action-adventure, która ma trafić także na konsole nowej generacji.

Zapowiedź gry Graven nadeszła dość niespodziewanie, ale bez wątpienia spotka się z zainteresowaniem sporego grona osób. Projekt określa się mianem duchowego spadkobiercy Hexena II z 1996 roku, a za jego stworzeniem stanie ekipa z Slipgate Ironworks (ich ostatni większy projekt to historia sprzed dwóch lat). 

Wydawcy, 3D Realms i 1C Entertainment, przekazali, że gra zadebiutuje już w przyszłym roku i ukaże się na PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Nintendo Switch, ale również na PlayStation 5 i Xbox Series X! Zapowiada się więc kolejna ciekawa premiera na przyszłą generację (wczoraj okazało się, że także Returnal może zadebiutować w 2021), choć nie można tu mówić o dużym AAA. 

Projekt bez wątpienia przypadnie do gust wielu graczom, więc koniecznie rzućcie okiem na wspomniane wcześniej materiały. Zarówno zwiastun, jak i krótkie wideo z rozgrywki, zdradzają, że czeka nas sporo zabawy w iście fantastycznym świecie i mrocznych klimatach:

Źródło: https://twinfinite.net/2020/09/graven-announced/

Tagi: Graven ps5 Xbox Series X zwiastun