Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.09.2020 19:15
ps store
1726V

Gry na PS5 z PS Store kupimy niebawem. Sony może uruchomić zamówienia przedpremierowe w każdym momencie

Sony odświeżyło zakładkę "gry" na oficjalnej stronie PlayStation. Firma szykuje się najprawdopodobniej do uruchomienia pre-orderów na gry z PS5.

PlayStation 5 ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Sony musi w najbliższym czasie podać cenę konsoli, jak i uruchomić pre-ordery na nią oraz produkcje, które ogramy dzięki next-genowi. Jak widać, Japończycy pracują już nad tym ostatnim elementem.

Na portalu Resetera użytkownik o pseudonimie salromano zauważył, iż zakładka gry na oficjalnej stronie PlayStation została znacząco przebudowana. W oczy rzuca się przede wszystkim biały znaczek PS5 ustawiony tuż obok niebieskiego, związanego z PS4. Obecnie nie dzieje się nic, gdy na niego klikniemy, bowiem zamówienia przedpremierowe na pozycje zmierzające na PlayStation 5 nie są jeszcze dostępne, ale możemy spodziewać się, iż w najbliższym czasie funkcja zostanie udostępniona społeczności. Być może w tym samym czasie, co pre-ordery samej konsoli?

Poniżej umieszczam parę przykładów:

Trzeba przyznać, że odświeżona zakładka prezentuje się całkiem dobrze. Jest schludnie, a co najważniejsze, przejrzyście. Teraz musimy tylko czekać, aż po kliknięciu napisu "PS5" przeniesie nas do PS Store.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/playstation-com-launches-new-format-game-pages.281084/

Tagi: Assassin's Creed Valhalla gry na ps5 ps store Ubisoft