Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.09.2020 16:45
doom eternal
438V

DOOM Eternal z trybem hordy od fana serii

Fan DOOM Eternal tworzy modyfikację, która przetestuje nasze umiejętności - nadchodzi nieoficjalny tryb hordy.

Modder o pseudonimie proteh poinformował swoich fanów, że pracuje nad modyfikacją, która umożliwi posiadaczom Doom Eternal w wersji na komputery osobiste zmagać się z falami wrogów - im dalej zajdziemy, tym ciężej będzie przejść do kolejnego poziomu. On sam swój tryb nazywa hordą. Pierwszą rundę rozpoczniemy bez dodatkowego wyposażenia. Jedyne co weźmiemy w swoje łapy, to strzelbę. Dzięki zabijaniu wrogów będziemy zdobywać coraz to lepsze giwery, a także gadżety pomagające w starciach z potworami. 

Autor dzieła zaznacza, że ostatnia fala będzie najtrudniejszym testem, z jakim kiedykolwiek musieliśmy sobie poradzić. Do naszej dyspozycji zostanie oddana niekończąca się arena, na której będziemy musieli walczyć, aż skończy nam się życie. Możliwe, że osoby, które wytrwają najdłużej, będą wyróżnieni na specjalnym rankingu. Moda będziemy mogli pobrać 13 września.

Przy okazji, zobaczcie, jak wygląda DOOM Eternal odpalony na blaszaku wyposażonym w RTX-a 3080 oraz oficjalne rozszerzenie zaprezentowane na tegorocznym gamescomie.

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/doom-eternal-horde-mode-mod-releases-on-september-13th/

Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software