Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.09.2020 11:30
Spelunky 2 data premiery steam
394V

Spelunky 2 z datą premiery na PC. Gra zawita na Steam jeszcze w tym miesiącu

Podczas niedawnego pokazu poznaliśmy datę premiery wyczekiwanego sequela Spelunky na PlayStation 4. Teraz wiemy także, kiedy ów zadebiutuje na PC. 

Spelunky 2 to sequel świetnie przyjętej gry, na który fani muszą się nieźle naczekać. Od pierwszej odsłony minęło bowiem 12 lat, a kontynuacja wciąż była przesuwana. Tydzień temu, po kolejnych miesiącach oczekiwań, wreszcie dostaliśmy solidną porcję rozgrywki oraz datę premiery na PlayStation 4

Teraz pojawiła się świetna informacja także dla fanów serii, którzy konsol nie posiadają! Otrzymaliśmy oficjalną datę premiery gry na PC. Jak się okazuje, jej debiut będzie miał miejsce dwa tygodnie po PS4, albowiem zaplanowany został na 29 września. Jest to informacja o tyle pozytywna, że pojawiały się doniesienia, jakoby możliwa była konieczność czekania do kolejnych miesięcy. 

Tak się jednak nie stanie. Co więcej, Derek Yu, główny twórca, poinformował, że projekt można dodawać już do "Listy Życzeń" na Steam (wchodząc w to miejsce), aby na bieżąco dowiadywać się, co nowego dzieje się w grze. Jest to kolejna duża premiera na PeCetowych grach, która będzie miała miejsce w tym miesiącu. Zdecydowanie warto czekać!

Źródło: https://www.dualshockers.com/spelunky-2-pc-steam-release-date/

Tagi: Mossmouth Spelunky 2