Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.09.2020 14:33
Xbox Series X
10196V

Cena Xboksa Series X mogła zostać ujawniona przez promocję. Konsola będzie bardzo droga

Microsoft wciąż przygotowuje się do ujawnienia ostatecznych szczegółów Xboksa Series X i konkrety dotyczące gry mogły zostać przedstawione przez Pringles. Firma przygotowuje promocję i dzięki opublikowanym szczegółom możemy przypuszczać, ile będzie kosztować konsola nowej generacji od Amerykanów.

Microsoft wciąż nie potwierdził, kiedy zamierza przedstawić ostateczne szczegóły dotyczące Xboksa Series X, ale informacje mają zostać ujawnione na wrześniowej imprezie. Nadal jednak czekamy na oficjalne zaproszenie na show.

Firmy jednak nie chcą dłużej czekać na korporację z Redmond i Pringles rozpoczął promocję na terenie Południowej Afryki. Influencerzy mają promować współpracę firmy odpowiedzialnej za chipsy z Microsoftem, a gracze mają szansę wygrać Xboksy Series X oraz zdrapki na Game Passa.

Nic w tym nadzwyczajnego, ale bardzo ciekawe szczegóły zostały przedstawione w regulaminie oferty – Pringles przygotowało 46 konsol Xbox Series X o łącznej wartości 621 000 randów. Po podzieleniu tej kwoty, wychodzi 13500 randów za Xboksa Series X.

Możemy mieć nadzieję, że firma nie zastosuje tutaj prostego przelicznika na złotówki (to wychodziłoby 3062 zł), ale sytuacja jest jednak prosta – Xbox Series X faktycznie będzie kosztował przynajmniej 600 dolarów. Nie brakuje głosów, że sprzęt będzie dostępny za 700-800 dolarów.

Już wcześniej pojawiły się informacje, według których Xbox Series X będzie kosztował 599 dolarów, a nawet w Polsce pojawiła się oferta na poziomie 2499 zł.

Źródło: https://www.tweaktown.com/news/74966/xbox-series-price-leaked-by-pringles-could-upwards-of-900/index.html

Tagi: Microsoft promocja xbox xbox series x