Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.09.2020 11:01
warhammer underworlds
402V

Darmowy weekend z Warhammer Underworlds: Online i przeceny gier na Steam

Jeśli macie ochotę na trochę darmowego grania, to warto sprawdzić ofertę dotyczącą Warhammer Underworlds: Online. W tytule możemy bawić się bez żadnych opłat w trakcie weekendu.

Wyceniane na 100 zł Warhammer Underworlds: Online doczekało się promocji. Grę możemy sprawdzać na Steam za darmo przez najbliższe 3 dni (do końca niedzieli).

Jeśli tytuł przypadnie wam do gustu, to warto skorzystać ze sporej przeceny. Warhammer Underworlds: Online aż do 7 września można kupić za 59,99 zł, czyli z 40% rabatem.

Warhammer Underworlds: Online zadebiutowało na pecetowym rynku w kwietni. Tytuł zgarnął całkiem przywoite oceny i cieszy się sporym uznaniem również wśród graczy (74% ocen użytkowników Steam ma pozytywny wydźwięk).

Warhammer Underworlds: Online - darmowy weekend na Steam

Jeśli nie interesują was strategiczne klimaty, to warto skorzystać na Steam z innych przecen. W najbliższych dniach można kupić na platformie Valve za 11,99 zł Black Desert Online, Call of Duty: WWII za 84 zł, bardzo mocno zachwalane DUSK za 42 zł oraz niedawno wydane Ion Fury za 60 zł. 

Źródło: Steam

Tagi: warhammer underworlds