Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.09.2020 19:32
Scavengers
630V

Scavengers na świeżych materiałach. Gameplay pokazuje kooperacyjny shooter

Od miesięcy nie otrzymywaliśmy nowych materiałów z Scavengers, ale byli twórcy Halo są gotowi do zaprezentowania świeżych ujęć z produkcji. Strzelanina nastawiona na rozgrywkę PvPvE zadebiutuje na początku przyszłego roku.

Scavengers zostało zapowiedziane na początku 2018 roku i jest to pierwsza produkcja twórców Halo. Część deweloperów po wydaniu Halo 5: Guardians postanowiło opuścić 343 Industries i to właśnie oni utworzyli nowe studio i zajęli się kreowaniem zupełnie nowej marki.

Produkcja będzie dostępna w modelu biznesowym free-2-play i już na początku przyszłego roku odbędzie się premiera w ramach Wczesnego Dostępu. Autorzy chcą rozwijać pozycję ze społecznością, która ma zostać oczarowana pojedynkami PvPvE.

Czy Scavengers może odnieść zawrotny sukces? Aktualnie zaprezentowane materiały wyglądają bardzo zwyczajnie. Twórcy ujawnili grę ciekawym trailerem, później zachęcali pierwszym zwiastunem, ale patrząc na rozgrywkę trudno tutaj znaleźć element, który wyróżniałby pozycję względem konkurencji.

Midwinter Entertainment staje przed dużym wyzwaniem, ponieważ zaproponowanie nowego IP szerokiej publice nie jest proste, ale trzeba pamiętać, że nad tytułem pracują doświadczeni deweloperzy, którzy od dawna chcieli zaoferować właśnie taką rozgrywkę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Midwinter Entertainment Scavengers trailer zwiastun