Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.09.2020 16:01
NieR Replicant
716V

NieR Replicant coraz bliżej. Tajwańczycy przypominają o grze

NieR Replicant może zadebiutować szybciej niż sądzimy. Gra otrzymała już oficjalny rating na Tajwanie, co oznacza, że deweloperzy powinni zakończyć najważniejsze prace nad grą. Sytuacja jest interesująca z powodu zbliżającej się imprezy w Japonii.

Odświeżone wydanie NieR Replicant zostało zapowiedziane w marcu i choć dotychczas otrzymaliśmy pierwsze materiały oraz screeny porównujące grę z oryginałem, to wciąż brakuje jednego: oficjalnej daty premiery.

Ta może nadejść już wkrótce, ponieważ NieR Replicant zostało ocenione przez tajwański odpowiednik PEGI. Organizacja przyznała produkcji rating, więc Square Enix może szykować się do kolejnej prezentacji pozycji.

Możemy podejrzewać, że Japończycy pokażą grę na Tokyo Game Show i nie brakuje głosów, że właśnie podczas tego wydarzenia poznamy ostateczne szczegóły premiery. Jeśli NieR Replicant zadebiutowałoby pod koniec roku, to moglibyśmy mówić o dużej niespodziance.

Z drugiej strony – Square Enix może nalegać na premierę i to najlepiej przed listopadowym debiutem nowej generacji.  Warto pamiętać, że korporacja pojawi się na TGS 2020 z licznymi niespodziankami.

Źródło: https://gamingbolt.com/nier-replicant-has-been-rated-in-taiwan

Tagi: Cavia nier replicant NieR Replicant ver.1.22474487139… Square Enix Toylogic