Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.09.2020 11:02
Fast & Furious Crossroads
914V

Fast & Furious Crossroads. Jedna z najgorszych gier tej generacji wyśmiana przez Honest Game Trailers

Fast & Furious Crossroads spotkało się z miażdżącą krytyką w recenzjach. Zanosi się na to, że będziemy mieć w przypadku tej gry z najgorzej ocenianym tytułem 2020 roku.

Średnia ocen na poziomie 3/10 nie pozostawia złudzeń - Fast & Furious Crossroads nie jest tytułem, który warto komukolwiek zarekomendować. Przed grą ostrzegaliśmy was już 10 sierpnia, alarmując o pierwszych, bardzo niskich notach.

Nad tematem pochyliła się ekipa Honest Game Trailers, czyli specjaliście od naśmiewania się z gier (niekoniecznie tylko z największych bubli). W najnowszym filmiku ekipy przywoływane są dawne czasy, kiedy rynek zalewały fatalnie wykonane gry na filmowych licencjach (przyjmowało się nawet dawniej powszechnie, że "gra na licencji" musi być kiepska).

"Tekstury z PS3", "postacie odziane w kombinezony przypominające aktorów z filmów" i "samochody zbudowane z 'nocrashium', prowadzące się jak wóz Flinstone'a" - to tylko niektóre określenia pojawiające się w tym prześmiewczym filmiku.

Według wielu recenzentów skandalem jest cena Fast & Furious Crossroads. Za kwotę jak za grę AAA otrzymujemy zaledwie 4-godzinną kampanię i tragicznie wykonany tryb multiplayer, w którym próżno szukać osób chętnych do zabawy.

Sprawdźcie przy okazji recenzję Fast & Furious Crossroads, którą napisał nasz redaktor naczelny.

Źródło: Honest Game Trailers

Tagi: Bandai Namco Fast Fast & Furious Crossroads Slightly Mad Studios