Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.09.2020 09:52
Iron Harvest
1511V

Gorące nowości z PS4. Sony przypomina o najważniejszych premierach

Na jakie nowości z najbliższych dni warto zwrócić uwagę? Sony spieszy z odpowiedzią na to kluczowe pytanie. Przyjrzyjmy się zatem razem nowym wydawnictwom z PS4.

Po słabszych tygodniach z "sezonu ogórkowego" wreszcie mamy do czynienia z ciekawszym okresem na rynku. Gwoździem programu tego tygodnia jest oczywiście Marvel's Avengers. To też pierwszy tytuł, który pojawia się w regularnym zestawieniu od Sony pt. "New PS4 Games This Week".

W filmiku, oprócz Marvel's Avengers, które trafi do sprzedaży już 4 września pojawia się również temat wyczekiwanego remake'a w postaci Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 od Activision (premiera 4 września). Kolejne reklamowane przez filmik PlayStation Access gry to Iron Harvest (gra jest już dostępna na rynku), Ary and the Secret of Seasons (gra została wydana 1 września) i finalnie NBA 2K21 (premiera 4 września).

Iron Harvest póki co doczekało się recenzji w wydaniu pecetowym. Średnia ocen gry to aktualnie 7,6/10. Krytycy chwalą piękną stylistykę gry, ale narzekają na raczej małą głębie strategicznych mechanizmów.

Ostrzycie sobie ząbki na jakąś nowość z tego tygodnia?

Źródło: YouTube

Tagi: nowości ps4 sony