Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2020 18:51
Marvel's Avengers
906V

Marvel's Avengers z Kate Bishop. Twórcy zmienili plany [aktualizacja #1]

Crystal Dynamics zaprasza na kolejny War Table, podczas którego poznamy kolejne informacje dotyczące Marvel's Avengers. Twórcy na dzisiejszym pokazie skupią się na przedstawieniu graczom nowej zawartości – wszystkie elementy zostaną dodane do pozycji za darmo.

W zeszłym tygodniu Crystal Dynamics potwierdziło plany rozwoju Marvel's Avengers. Do gry trafi wielu nowych superbohaterów i wszystkie postacie zostaną dodane za darmo. Kto jednak wyląduje w grze? Takie szczegóły zostaną przedstawione na dzisiejszym live-streamie. Jest to specjalny War Table, podczas którego poznamy informacje dotyczące rozbudowy produkcji.

Deweloperzy już wcześniej informowali, że Marvel's Avengers wyląduje na nowej generacji i gracze pobiorą bezpłatne aktualizacje do PlayStation 5 i Xboksa Series X, więc dzisiejszy pokaz wydaje się naprawdę interesujący. W końcu pozycja Crystal Dynamics ma otrzymać wieloletnie wsparcie, więc sympatycy superbohaterów Marvela otrzymają mnóstwo przyjemnej rozgrywki.

Marvel's Avengers jest bardzo ważnym projektem dla Square Enix, więc możemy mieć nadzieję, że wydawca pozwoli deweloperom w spokoju rozwijać grę, która ma szansę zapewnić graczom tonę atrakcji.

[Aktualizacja #1]

Twórcy Marvel's Avengers potwierdzili, że postanowili zmienić plany i dzisiejszy stream był znacznie krótszy. Twórcy chcą upamiętnić śmierć Chadwicka Bosemana i zdecydowali się na inną formę promocji. Mimo wszystko zobaczyliśmy dzisiaj Kate Bishop, która trafi do gry.

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix