Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2020 12:56
Drake Hollow
932V

Drake Hollow debiutuje w Xbox Game Pass. Gra twórców The Flame in The Flood niespodzianką oferty

Jeszcze przed końcem miesiąca Microsoft ponownie rozbudował Xbox Game Pass. Dzisiaj do oferty trafił Drake Hollow, czyli najnowsza produkcja studia odpowiedzialnego za The Flame in The Flood. Sprawdźcie gameplay z propozycji.

Microsoft systematycznie dwa razy w miesiącu przedstawia nowe gry zmierzające do Xbox Game Pass (sprawdźcie najnowsze tytuły), a dodatkowo korporacja od czasu do czasu lubi zaskoczyć klientów niespodziankami. Firma w ramach prezentów oferuje graczom kolejne produkcje – zazwyczaj w dniach ich premier.

Taką sytuację widzimy w przypadku Drake Hollow. Jest to najnowsza gra studia The Molasses Flood, czyli twórców The Flame in The Flood. Z samego rana Major Nelson potwierdził, że tytuł jest dostępny nie tylko na Xboksie One, ale również w Xbox Game Pass. W niedalekiej przyszłości pozycja wyląduje także na PC i pewnie będzie również dostępna w ramach abonamentu.

Drake Hollow to kolejna przygodówka z mocnymi elementami survivalu, w którym gracze muszą nie tylko zbudować swoją bazę, ale również otrzymają szansę walczenia z bestiami. Twórcy rozbudowali gameplay przez wrzucenie do świata dobrych postaci – zwanych manderkami. Zainteresowani muszą nie tylko eksplorować świat, szukać surowców i walczyć z przeciwnikami, ale również opiekować się tymi istotami.

Microsoft w ostatnich dniach przygotował nową reklamę Xbox Game Pass.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/08/28/drake-hollow-is-available-now-on-xbox-one-and-xbox-game-pass/

Tagi: Drake Hollow the molasses flood XBOX GAME PASS