Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 30.08.2020 20:19
Nowi Mutanci oceny
3414V

Nowi mutanci zmasakrowani w recenzjach. Reżyser filmu ucieka przed krytyką

Nowi Mutanci mieli być jednym z najciekawszych i najbardziej odświeżających filmów dla marki X-Men w ostatnich latach, a od kiedy projekt przejął Disney, całość miała dodatkowo zyskać na jakości.

Po ostatniej premierze okazało się jednak, że z obiecanek wyszły nici, a Nowi Mutanci są po prostu kolejnym już z rzędu tragicznym filmem o X-Menach i nawet magia Disney'a nie była w stanie go uratować.

Jeśli jesteście ciekawi jaka jest nasza opinia na temat tegoż dzieła, serdecznie zapraszamy do lektury recenzji Jędrzeja. Światowe media nie zostawiły zaś na nim suchej nitki, przez co ostateczna średnia filmu na serwisie Metacritic wynosi zaledwie 46/100!

Z tak masową krytyką nie poradził sobie zdecydowanie sam reżyser filmu Josh Boone, który ewidentnie unika konfrontacji z rozwścieczonymi fanami Marvela - jako jeden z przykładów można śmiało uznać fakt ukrycia swojego konta na Instagramie, gdzie był zazwyczaj najbardziej aktywny i często komunikował się ze społecznością widzów. Niestety chyba na naprawdę dobry film związany z bohaterami profesora Xaviera będziemy musieli poczekać jeszcze kilka lat, aż ci trafią do MCU.

Źródło: https://www.metacritic.com/movie/the-new-mutants?ref=hp
https://naekranie.pl/aktualnosci/nowi-mutanci-rezyser-usunal-konto-na-instagramie-po-premierze-filmu-1598775507

Tagi: disney Marvel Nowi mutanci oceny recenzja