Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.08.2020 11:30
Blazing Sails to Battle Royale o piratach
687V

Blazing Sails ma datę premiery. Battle Royale o piratach od września we Wczesnym Dostępie

Jeśli mało wam pozycji z gatunku Battle Royale, to Iceberg Interactive przygotowało kolejnego przedstawiciela popularnego nurtu - tym razem w pirackim klimacie. 

Od momentu sukcesu Fortnite i wybuchu popularności na gatunek Battle Royale, praktycznie każdy próbuje uszczknąć dla siebie nieco tego tortu. Nie każdemu udaje się osiągnąć sukces, ale są tacy, którzy dali radę. I tak choćby Apex Legends jest stale rozwijane o nową zawartość  i ma się bardzo dobrze, a Call of Duty: Warzone cieszy się rosnącą popularnością

Rzeczywiście jest to niewielki procent deweloperów osiągających sukces w gatunku, ale motywuje to całe tabuny kolejnych. Jednymi z takich są ludzie z ekipy Get Up Games, która już w zeszłym roku zapowiedziała, że pracuje nad projektem Battle Royale, który osadzony będzie w świecie morskich podbojów i piratów. 

Zgodnie z obietnicą twórców, otrzymaliśmy wczoraj datę premiery gry we Wczesnym Dostępie. Ta będzie miała miejsce już niedługo, albowiem 9 września 2020 roku. Oznacza to, że pozostało zaledwie kilka dni, ażeby móc wejść na pokład na platformie Steam i zmierzyć się z zastępami innych graczy w pojedynkach w "odświeżonym Battle Royale". 

Źródło: https://wccftech.com/blazing-sails-pirate-battle-royale/

Tagi: Battle Royale Blazing Sails piraci wczesny dostęp