Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2020 15:28
Horizon Zero Dawn Aloy
1309V

Horizon Zero Dawn otrzyma kapitalne figurki. Zestaw za 8500 zł prezentowany przez Guerrilla Games

Guerrilla Games promuje nowe figurki z Horizon Zero Dawn. Na taki zestaw pozwolą sobie wyłącznie najwięksi fani młodego uniwersum, ale trzeba przyznać, że gadżety robią piorunujące wrażenie.

Horizon Zero Dawn to wciąż młoda marka Sony, która jednak będzie rozwijana na nowej generacji. Twórcy zapewnili grę na PlayStation 4, opracowali port na PC, a teraz zajmują się stworzeniem nowej odsłony na PlayStation 5. Pierwsza część osiąga świetne wyniki na obu platformach, a według przedstawionych informacji – Guerrilla Games ma skupić się właśnie na rozwoju tego IP.

Twórcy chętnie rozwijają swoje uniwersum prezentując komiksy czy też planszówkę, a teraz zainteresowani będą mogli sięgnąć po dwie świetnie wyglądające figurki. Problemem okazują się ceny – Aloy została wyceniona na 1099 dolarów, a Stalker na 1199 dolarów.

Gadżety trafią do klientów dopiero w drugiej połowie przyszłego roku, ale możecie mieć pewność, że w takiej cenie sięgniecie po najwyższą jakość – Prime 1 Studio nie zawodzi i oferuje najlepsze na rynku figurki. Kolekcjonerzy powinni szykować się na duży wydatek, jednak jestem pewien, że taki zestaw ozdobi każdą jaskinię gracza.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Guerrilla Games Horizon Zero Dawn Sony Interactive Entertainment