Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2020 14:32
Call of Duty Black Ops: Cold War
1492V

Call of Duty Black Ops: Cold War zostanie dzisiaj zaprezentowany. Gameplay wyciekł przed pokazem

Już dzisiaj odbędzie się pokaz Call of Duty Black Ops: Cold War. Wybrani gracze otrzymali już dostęp do gry, więc pojawiają się nowe szczegóły dotyczące produkcji, a nawet możemy spojrzeć na pierwszy gameplay. Jakość nie jest zadowalająca, ale materiał zdradza ważne szczegóły.

Po miesiącach wyczekiwania, dzisiaj otrzymamy szansę spojrzenia na pełny materiał z Call of Duty Black Ops: Cold War. Activision zdecydowało się na niecodzienną formę prezentacji, ponieważ nowa gra ma zostać ujawniona na serwerach Call of Duty: Warzone, ale pewnie jednocześnie stosowny trailer trafi do Sieci.

Wydawca powinien dzisiaj potwierdzić szereg przecieków, o których wspominaliśmy już wczoraj, a dodatkowo zerkniemy na konkretny materiał, który zaprezentuje nowe umiejscowienie wydarzeń. Musicie jednak wiedzieć, że nie będzie to pełny pokaz gry – jutro zobaczymy kolejny trailer, a podobno dopiero 9 września odbędzie się pełna prezentacja trybu sieciowego. Następnie mamy zostać zaproszeni na testy beta.

Mam jednak wrażenie, że Activision powinno zmienić plany, ponieważ Call of Duty Black Ops: Cold War zaczyna przeciekać. Pierwsi gracze otrzymali już dostęp do produkcji i zaczynają pojawiać się przecieki. Najnowszy gameplay potwierdza ważne szczegóły: 150 HP, normalna mini-mapa, dynamiczne poruszanie się postaci.

Call of Duty Black Ops: Cold War zostanie oficjalnie zaprezentowany o 19:30.

Źródło: https://wccftech.com/call-of-duty-black-ops-cold-war-leaked-gameplay/

Tagi: Activision Call of Duty Black Ops: Cold War Treyarch