Iza Łęcka Iza Łęcka 26.08.2020 11:10
Perfect Dark Xbox
496V

Perfect Dark może być rozwijany przez Microsoft. Jeff Grubb potwierdza prace nad grą

Microsoft ma opracowywać nową część Perfect Dark. Jeff Grubb wypowiedział się o produkcji, tym samym potwierdzając część plotek. Brak szybkiej premiery raczej nie będzie zaskoczeniem, jednak Amerykanie pragną zadbać o znane IP.

Plotki o powrocie „Perfect Dark” pojawiają się od miesięcy, choć wciąż na horyzoncie brakuje oficjalnej zapowiedzi. Ta może jednak nadejść w niedalekiej przyszłości, ponieważ kolejne osoby z branży wspominają o grze.

Podczas ostatniego streamu Kinda Funny Game dziennikarze przytoczyli temat wiadomości Phila Spencera, który potwierdził swoją wizytę w studiu The Initiative. Celem spotkania było sprawdzenie przebiegu prac nad pewnym projektem. Zgodnie z plotkami, deweloperzy mają pracować nad nowym Perfect Dark.

W trakcie transmisji Jeff Grubb potwierdził na czacie, że The Initiative zajmuje się Perfect Dark, a produkcja zaprezentuje wydarzenia z perspektywy trzeciej osoby. W odpowiedzi Andrea Rene z Kinda Funny Game powątpiewała, czy Microsoft chciałby zaryzykować setki milionów dolarów na ów projekt, jednak Grubb ponownie potwierdził, że Amerykanie pracują nad tytułem.

Perfect Dark

Już wczoraj informowaliśmy, że The Initiative stale dołącza do swoich szeregów utalentowanych deweloperów, tymczasem wciąż nie wiemy, nad czym tak naprawdę pracuje studio. Microsoft może sięgnąć po kolejne znane IP – przypomnijmy, że podczas ostatniej imprezy przedstawiciele korporacji z Redmond zapowiedzieli nowe Fable, co zostało niezwykle ciepło przyjęte przez wielu graczy.

Źródło: https://www.reddit.com/r/Xboxnews/comments/igqy9d/jeff_grubb_confirms_thirdperson_perfect_dark/

Tagi: Microsoft perfect dark The Initiative