Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2020 16:59
xbox one x wonder woman
1398V

Xbox One X w limitowanych wersjach z okazji premiery Wonder Woman 1984. Microsoft przygotował 3 konsole

Microsoft przygotował trzy limitowane wersje Xboksa One X, które mają upamiętnić premierę filmu „Wonder Woman 1984”. Trzeba przyznać, że firma zdecydowała się na bardzo nietypowy design – będą to idealne urządzenia dla wiernych fanów amazońskiej księżniczki.

W listopadzie będziemy grać na Xboksie Series X, ale Microsoft wciąż znajduje okazję, by przygotować nowe wersje Xboksa One X oraz ujawnić specjalne kontrolery do wciąż aktualnej generacji. Najnowsze urządzenia zostały przygotowane z powodu nadciągającej premiery „Wonder Woman 1984”.

Jak wiadomo podczas DC FanDome zobaczyliśmy nie tylko „The Batman”, Suicide Squad: Kill the Justice League i Gotham Knights, ale również nowy zwiastun filmu „Wonder Woman 1984”. Microsoft najwidoczniej dogadał się z DC i zdecydowano się przygotować aż trzy limitowane wersje Xboksa One X.

Trzeba jednak zaznaczyć, że urządzenia nie trafią do masowej produkcji – to specjalne wersje przygotowane na konkursy lub na akcje charytatywne. Konsole zbierają bardzo mieszane opinie, więc nawet gdyby Amerykanie zdecydowali się zaproponować taki sprzęt klientom – pewnie i tak nie moglibyśmy tutaj mówić o rekordowym zainteresowaniu.

Xbox One X w limitowanych wersjach z okazji premiery Wonder Woman 1984 - 1

Xbox One X w limitowanych wersjach z okazji premiery Wonder Woman 1984 - 2

Xbox One X w limitowanych wersjach z okazji premiery Wonder Woman 1984 - 3

Źródło: https://www.windowscentral.com/xbox-three-custom-xbox-one-x-wonder-woman-1984

Tagi: Microsoft Wonder Woman 1984 xbox xbox one