Iza Łęcka Iza Łęcka 25.08.2020 11:17
Call of Duty Streamer Perkusja
1081V

Call of Duty: Warzone na perkusji. Streamer podbija Sieć, pokazując efektowne strzały

Zebranie okazałej publiki w trakcie streamów nie jest łatwym zadaniem, ale niektórzy gracze wykazują się nie lada kreatywnością. Jedną z takich osób jest DeanoBeano, który używa przerobionej perkusji do pozbywania się przeciwników - a wszystko w trakcie gry na instrumencie.

Już dzisiaj zostaną opublikowane nowości na serwerach Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone, natomiast Activision przygotowuje się do pokazu Call of Duty Black Ops: Cold War. Entuzjaści Call of Duty nie mogą narzekać na brak atrakcji, jednak w całym tym tłumie furorę robi gracz, który wykorzystuje perkusję do gry w dwie strzelanki.

DeanoBeano przerobił prawdziwy instrument muzyczny (nie jest to plastikowa wersja znana z Rock Band), by dobrze bawić się na serwerach Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone. Uderzając w poszczególne bębny oraz talerze, gracz kieruje postacią, niejednokrotnie dopuszczając się całkiem efektownych wyczynów. Jego akcje cieszą się niezwykłą popularnością – headshot w Modern Warfare zebrał ponad 102 tysiące pozytywnych reakcji.

Streamer od kilku miesięcy ćwiczy na perkusji, ale dopiero kilka dni temu postanowił wykorzystać instrument do gry w Call of Duty. Zanim udało się osiągnąć zadowalające wyniki, nie obyło się bez wielu prób. Poniżej możecie sprawdzić dwie widowiskowe akcje.

Źródło: https://kotaku.com/streamer-drums-his-way-to-improbable-call-of-duty-heads-1844831802

Tagi: activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward streamer