Iza Łęcka Iza Łęcka 24.08.2020 08:46
Fall Guys Ultimate Knockout na urządzenia mobilne
480V

Fall Guys Mobile powstaje. Na początku zagrają Chińczycy

Wiele na to wskazuje, że debiut na PS4 i PC dla żelkowych bohaterów stających do przeróżnych konkurencji to dopiero początek. Potwierdzają się plany dotyczące wersji mobilnej gry – jak na razie jednak będzie ona dostępna wyłącznie na jednym rynku.

Deweloperzy z Mediatonic nie poprzestają na debiucie Fall Guys i zawitaniu gry w usłudze PlayStation Plus. Po ogłoszeniu niesamowitych wyników i zapowiedzi drugiego sezonu, humorystyczna produkcja bazująca na rywalizacji ruszy o krok dalej – debiutując na urządzeniach mobilnych.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi przez Daniela Ahmada, analityka Niko Partners, firma Bilibili uzyskała prawa do opublikowania wersji mobilnej Fall Guys: Ultimate Knockout. Co ciekawe, obecnie mówi się wyłącznie o debiucie na rynku chińskim. Już wcześniej Bilibili zajęło się kilkoma popularnymi grami mobilnymi, między innymi Fate/Grand Order.

Jak na razie nie określono szczegółów dotyczących planów i czasu wydania wersji mobilnej gry oraz kiedy możemy spodziewać się premiery na Zachodzie. Zgodnie z wiadomością zamieszczoną na stronie Bilibili, w Chinach pozycja będzie znana jako Jelly Bean: The Ultimate Knockout. Wcześniej deweloperzy wyrażali chęć przeniesienia Fall Guys na inne platformy, a od premiery na PlayStation 4 i PC, musieli się oni mierzyć z pojawiającymi się nieprawdziwymi, mobilnymi wersjami gry. Na oficjalnym Twitterze Mediatonic przestrzegano przed oszustami.

Trzeba przyznać, że Fall Guys dzięki lekkiemu w formie gameplayowi oraz łatwemu systemowi kierowania postacią może okazać się strzałem w 10 na urządzeniach mobilnych. Zapraszamy Was również do naszej recenzji gry.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/fall-guys-is-officially-coming-to-mobile-in-china/1100-6481305/

Tagi: Devolver Digital Fall Guys Mobile Fall Guys: Ultimate Knockout Mediatonic