Iza Łęcka Iza Łęcka 24.08.2020 08:16
Call of Duty Black Ops: Cold War
2466V

Call of Duty Black Ops: Cold War z nowymi szczegółami. Beta, nowa postać i wersja na PC

Sympatycy Call of Duty już w tym tygodniu będą mogli zamówić Call of Duty Black Ops: Cold War, a dokonanie zakupu najnowszej produkcji Activision pozwoli odblokować nową postać do aktualnie wydanych odsłon.

Po miesiącach wyczekiwania już w tym tygodniu zobaczymy pełną prezentację Call of Duty Black Ops Cold War. W zeszłym tygodniu zaprezentowana została klimatyczna grafika, tymczasem już wkrótce uzyskamy więcej informacji o produkcji, w tym najpewniej również datę premiery, ponieważ podczas zbliżającego się wydarzenia zostaną uruchomione zamówienia przedpremierowe.

Już teraz bardziej wnikliwi sympatycy marki dotarli do ważnych informacji – Activision może przygotowywać betę Call of Duty: Black Ops - Cold War, do której dostęp otrzymają gracze składający preordery na nową odsłonę. Świadkami identycznej sytuacji byliśmy w przypadku Call of Duty: Modern Warfare.

Deweloperzy przygotowują również specjalne pakiety „Confrontation Weapons Pack” i „Woods Operator Bundle in Modern Warfare and Warzone” – dodajmy, że sierżant Frank Woods jest jednym z głównych bohaterów serii Call of Duty: Black Ops. Wcześniej wspomnienie o postaci Woodsa zostało odnalezione w plikach Call of Duty: Modern Warfare, więc wiele na to wskazuje, że żołnierz już czeka, by wkroczyć na nowe mapy.

Call of Duty Black Ops: Cold War ma także korzystać z Battle Passa, a zgodnie z CODTrackerem, Treyarch opracowuje zestaw „Land, Air, and Sea Pack”, choć w tym wypadku jeszcze nie wiemy, co znajdzie się w pakiecie.

Możemy mieć jednak pewność, że Call of Duty Black Ops: Cold War w wersji PC będzie dostępne jedynie na platformie Actvision. Battle.Net ponownie zostanie wykorzystany, by zaprosić graczy do rozgrywki na komputerach – informację potwierdza wiadomość wysyłana przez wydawcę.

Call of Duty Black Ops Cold War plakat Battle net

Źródło: https://charlieintel.com/references-to-open-beta-pre-order-bonuses-for-black-ops-cold-war-found/61988/
https://charlieintel.com/black-ops-cold-war-pc-version-confirmed-for-battle-net-developed-by-beenox/61978/

Tagi: Activision Call of Duty Call of Duty Black Ops Call of Duty Black Ops: Cold War Treyarch