Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2020 18:37
Batman: Gotham Knights
3641V

Batman: Gotham Knights na oficjalnej zajawce. Twórcy odliczają do prezentacji gry

Warner Bros. Montreal opublikowało zajawkę przygotowującą graczy na pokaz Batman: Gotham Knights. Tytuł zostanie zaprezentowany już jutro, więc studio rozpoczęło oficjalne odliczanie do prezentacji gry.

Batman: Gotham Knights to najnowsza produkcja Warner Bros. Montreal, na którą czekamy od przeszło roku. Już kilkanaście miesięcy temu pojawiły się pierwsze informacje o grze, ale wciąż czekaliśmy na pełną prezentację. Tytuł przeszedł od tego czasu wiele zmian, ale już jutro w końcu zobaczymy nowego Batmana.

Można oczywiście powiedzieć, że takie zajawki nie są zbyt rozbudowane, ale trzeba na to patrzeć z drugiej strony – studio świętuje możliwość zaprezentowania gry, nad którą pracowało latami. To dla tego zespołu prawdziwe wydarzenie, które przynajmniej tym razem (i aktualnie!) nie zostało zniszczone przez duże przecieki.

Dla zespołu z Montrealu jest to naprawdę spore wydarzenie, ponieważ twórcy już raz niemal zaprezentowali nowego Batmana – na nieszczęście studia ich wizja gry nie spodobała się szefostwu Warner Bros. i produkcja musiała zostać niemal kompletnie zresetowana. Teraz już możemy szykować się na pokaz: DC FanDome rozpocznie się jutro o 19:00.

Na imprezie zobaczymy także między innymi: „The Batman” oraz „The Flash”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: batman Batman: Gotham Knights Warner Bros. Games Montreal