Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.08.2020 11:40
Ace Combat ewolucja
843V

Ace Combat obchodzi 25 urodziny. Darmowa aktualizacja w Ace Combat 7 i ewolucja marki

Marka Ace Combat obchodzi w tym roku swoje 25 urodziny. O tym jubileuszu przypomina nam dzisiaj Bandai Namco, zachęcają jednocześnie do powrotu do latania w Ace Combat 7: Skies Unknown.

Pierwsza część Ace Combat (znana jeszcze wtedy pod tytułem "Air Combat") trafiła na rynek w 1995 roku - oczywiście na PlayStation. Od tego czasu marka ogromnie się rozwinęła, towarzysząc kolejnym generacjom konsol i przede wszystkim zaliczając niesamowity rozwój graficzny.

Z okazji 25 rocznicy powstania Ace Combat deweloperzy Ace Combat 7: Skies Unknown przygotowali darmową aktualizację, wprowadzającą nowe schematy malowania dla następujących samolotów:

  • F-14D
  • FA-18F
  • F-16C
  • F-15C

Aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich posiadaczy Ace Combat 7 już 20 sierpnia. Szczegóły na jej temat znajdziecie w poniższej zajawce.

Sprawdźcie przy okazji również filmik przestawiający rozwój graficzny i gameplayowy w serii Ace Combat. Marka zaliczała przez lata wzloty i upadki. Obecnie wygląda jednak na to, że seria wylatuje wreszcie na prostą. Ace Combat 7 okazało się bardzo udaną grą lotniczą - na poziomie wspaniałego Ace Combat 3: Electrosphere.

Tagi: ace combat Bandai Namco