Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.08.2020 20:34
PS4 Crysis
2215V

Gry na PS4 ujawnione przez Sony. Firma pokazuje nowości i zdradziła datę premiery Crysis Remastered?

Sony za sprawą PlayStation Access zaprezentowało nowe gry zmierzające w tym tygodniu na PlayStation 4. Zestawienie jest interesujące, ponieważ wśród nowości pojawia się Crysis Remastered. Crytek wciąż nie potwierdził daty premiery, ale najwidoczniej dziennikarze zniszczyli niespodziankę.

Sony zaprezentowało zestaw nowych produkcji przygotowanych dla posiadaczy PS4. Na liście niespodziewanie pojawił się Crysis Remastered – choć gra zadebiutowała już na Nintendo Switchu, to Crytek zdecydował się na przełożenie premiery wersji na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC. Shooter został skrytykowany za słabą oprawę i deweloperzy nie zdążyli nawet oficjalnie zaprezentować gry.

Na opublikowanym przez PlayStation Access materiale widzimy nawet fragmenty rozgrywki z Crysis Remastered na PlayStation 4. Jest to zaskakująca sytuacja, ponieważ wcześniej Crytek sam pokazywał gameplay z odświeżonej strzelanki. Twórcy powinni w przeciągu następnych godzin (obstawiam jutro) opublikować zwiastun potwierdzający datę premiery.

Wśród nowości można także wyróżnić Peaky Blinders: Mastermind, PGA Tour 2K21, Train Sim World 2 czy też Mortal Shell. O tej ostatniej pozycji pisaliśmy na portalu kilka godzin temu, ponieważ w Sieci wylądowały już pierwsze recenzje produkcji, która powinna zainteresować fanów wymagających gier od From Software.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crysis Remastered Crytek nowości ps4 playstation 4 ps4