Iza Łęcka Iza Łęcka 18.08.2020 11:46
Microsoft Flight Simulator - samolot w przestworzach
1196V

Microsoft Flight Simulator z wymagającymi osiągnięciami. W przestworzach spędzimy nawet 1000 godzin

Zdobycie „calaka” w Microsoft Flight Simulator będzie wymagało od graczy poświęcenia mnóstwa godzin za sterami cyfrowych samolotów. Deweloperzy wykazali się kreatywnością, nie zapominając jednocześnie o przygotowaniu kilku bardzo czasochłonnych osiągnięć.

O bardzo czasochłonnej platynie ostatnio miał okazję opowiedzieć Roger, który próbował zdobyć wszystkie pucharki ze Skate XL. Nasz naczelny sprytnie wpadł na pomysł wykorzystania specjalnego tricku, umożliwiającego jego postaci samodzielne przemierzanie lokacji, jednak po kilku godzinach porzucił pomysł.

Z podobnymi wyzwaniami zmierzą się gracze, którzy planują zdobyć wszystkie osiągnięcia w Microsoft Flight Simulator, bo trzeba przyznać, że twórcy popisali się pomysłowością. Na liście wyzwań znalazło się między innymi pokonanie ponad 480 km we wszystkich z 20 dostępnych na starcie samolotów czy udane lądowanie na 500 różnych lotniskach, jednak to „Wing Commander” sprawdzi, komu tak naprawdę przypadł do gustu symulator Amerykanów. Twórcy gry wymagają zgromadzenia 1000 godzin lotu na profilu pilota – nie ulega wątpliwości, że osiągnięcie zostanie odblokowane dopiero po dłuższym czasie.

W Microsoft Flight Simulator znajdziemy 43 achievementy i choć część naturalnie uzyskamy podczas standardowej rozgrywki, niektóre należą do szczególnie wymagających i mogą sprawić, że zdobycia calaka będzie zarezerwowane tylko dla największych entuzjastów gatunku.

Pełną listę osiągnięć z Microsoft Flight Simulator znajdziecie tutaj. Sprawdźcie również znakomite oceny nowej pozycji Microsoftu.

Źródło: https://www.trueachievements.com/n42865/microsoft-flight-simulator-achievements (dziękuję bardzo, Żbiku)

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios