Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.08.2020 13:27
World War 3 wycofane ze sprzedaży
1710V

World War 3 znika ze Steam! The Farm 51 wycofuje tytuł ze sprzedaży, aby skupić się na jego poprawie

Już od pierwszych zapowiedzi The Farm 51 jasno mówiło, że ma wobec World War 3 bardzo ambitne plany i zamierza dać światu godnego rywala dla Battlefielda od EA.

Po rewelacyjnym starcie gry w ramach Wczesnego dostępu nic nie wskazywało na to, że World War 3 napotka takie problemy z jakimi boryka się przez ostatnie półtora roku. 

Dzieło Polaków bardzo szybko straciło ponad 95% graczy, a wychodzące co jakiś czas aktualizacje nie za bardzo poprawiały jej sytuację - jedynie Warzone Giga-Patch pozwolił deweloperom na odzyskanie społeczności - choć też nie na długo. Obecnie średnia graczy World War 3 zmniejszyła się do naprawdę dramatycznego poziomu 29 osób!

To właśnie dlatego The Farm 51 wraz z MY.GAMES postanowili wycofać WW3 ze sprzedaży na Steam, zająć się w 100% doprowadzeniem projektu do jego finalnej wersji 1.0 i dopiero wtedy powrócić na rynek. Na szczęście jeśli kupiliście grę wcześniej, wciąż możecie w nią pograć, a jeśli całość przejdzie po premierze na model free-to-play, "weterani" otrzymają sporo dodatkowych przedmiotów o wartości przewyższającej kwotę jaką wyłożyli na zakup edycji Early Access.

Tagi: Beta early access Steam The Farm 51 World War 3