Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2020 20:01
Call of Duty: Warzone Bug
2166V

Call of Duty: Warzone z zabawnym błędem. Gracze podnoszą zepsute bronie

Gracze Call of Duty: Warzone nie mogą liczyć na bezproblemową i przyjemną rozgrywkę. Nowy bug uniemożliwia rozgrywkę wielu fanom biegania po Verdańsku – zainteresowani podnoszą zniszczone bronie, które mogą nawet zasłonić im cały widok.

Activision wciąż nie potwierdziło nowej odsłony serii Call of Duty i choć ostatni teaser przygotowuje graczy na pełnoprawną prezentację, studio wciąż skupia się na rozwoju Call of Duty: Warzone. Wczoraj informowałem naszą społeczność o ciekawej wpadce związanej z Paulem Pogbą, a teraz twórcy muszą mierzyć się z nowym bugiem.

Najlepiej sytuację przedstawił Dr Disrespect, który pokazał swoją podobiznę z rozjechaną bronią – tak właśnie wyglądają mecze wielu graczy Call of Duty: Warzone. Podniesione bronie lub te otrzymane w gułagu mogą nawet zasłonić cały ekran.

Jak widać takie wpadki zdarzają się nawet największym w naszej branży – najnowsze odsłony Call of Duty zarobiły w ostatnim kwartale ponad 500 mln dolarów z samych mikrotransakcji, a jak widać twórcy wciąż potrafią wrzucić na serwery bug, przez który fani nie mogą w spokoju cieszyć się nową zawartością. Infinity Ward zna już problem i próbuje reagować.

Źródło: Twitter: drdisrespect

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward