Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2020 14:03
Cyberpunk 2077 kobieta z bliska
3921V

Cyberpunk 2077 ze znacząco poprawioną grafiką. Jeden z fanów pokazał progres gry

Prace nad Cyberpunkiem 2077 trwają długo, ale możemy mieć pewność, że deweloperzy nie tracą czasu. Jeden z graczy zaprezentował, jak na przestrzeni lat zmieniła się gra i niektóre sceny zostały znacząco poprawione.

Cyberpunk 2077 wyląduje na półkach sklepowych w drugiej połowie listopada, ale możecie mieć pewność, że CD Projekt RED wciąż udoskonala i poprawia grę. Ostatnio jeden z twórców wspomniał, że studio wciąż nie jest w pełni zadowolone z walki wręcz, a teraz Paweł Sasko skomentował porównanie jednego z graczy.

Główny projektant Cyberpunka 2077 dostrzegł ciekawe zestawienie, na których łatwo dostrzec znaczącą poprawę grafiki w grze CD Projekt RED. Paweł Sasko stwierdził, że prace nadal nie zostały zakończone i deweloperzy stale pracują, by ulepszyć produkcję przed premierą.

Są to oczywiście pojedyncze sceny, ale już wcześniejsze porównania potwierdzały, że CD Projekt RED zaoferuje świetnie wyglądającą grę, która z biegiem lat została w wielu miejscach znacząco upiększona. Na zestawienia przyjdzie jeszcze czas w okolicy premiery, ale możecie mieć pewność, że Cyberpunk 2077 na odpowiednim sprzęcie będzie wyglądał naprawdę dobrze.

Sprawdźcie także ostatnie materiały z Cyberpunka 2077 – Polacy pokazali bronie V i opowiedzieli o jego ścieżkach życiowych.

Źródło: https://gamingbolt.com/cyberpunk-2077-screenshot-comparisons-show-noticeable-visual-improvements-over-2-years

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077