Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2020 14:22
Samurai Jack: Battle Through Time
779V

Samurai Jack: Battle Through Time otrzyma limitowaną kolekcjonerkę. Zestaw zamówimy w tym tygodniu

Samurai Jack: Battle Through Time może i nie rozgrzewa wszystkich fanów serii, ale niektórzy gracze mogą zainteresować się specjalnym zestawem przygotowanym przez Limited Run Games. Specjaliści od Edycji Kolekcjonerskich zapowiedzieli specjalne wydanie Samuraja Jacka.

Samurai Jack: Battle Through Time trafi na rynek pod koniec miesiąca, ale gra wciąż dzieli sympatyków serii. Część graczy wprost narzeka na jakość oprawy, jednak możemy mieć nadzieję, że tytuł w ostateczności będzie oferować przyjemny gameplay i właśnie dzięki rozgrywce zaskarbi sobie serca oddanych sympatyków tego ciekawego uniwersum.

Nie bez powodu wspominam właśnie o fanach, bo to właśnie oni powinni najchętniej sięgnąć po Samurai Jack: Battle Through Timew końcu produkcja będzie kontynuować wydarzenia z serialu animowanego. Twórcy tym samym zaoferują graczom ciekawe doświadczenie, ponieważ gra wideo będzie rozwijać znaną historię.

Limited Run Games najwidoczniej dogadało się z deweloperami oraz wydawcą i zapowiedziało specjalne wydanie Samurai Jack: Battle Through Time. Edycja Kolekcjonerska będzie dostępna w tym tygodniu i mając odrobinę doświadczenia z tytułami oferowanymi przez LRG – lepiej nie odkładajcie zakupów na później.

W zestawie znajdziemy grę (PlayStation 4 lub Nintendo Switch), figurkę, małą katanę do otwierania listów, soundtrack, podwójny plakat i 3 grafiki. Całość została zaprezentowana poniżej.

Źródło: Twitter: LimitedRunGames

Tagi: adult swim games Samurai Jack: Battle Through Time Soleil