Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.08.2020 09:04
Dualshock 4 wersje kolorystyczne
1404V

DualShock 4 mieni się kolorami. Sony reklamuje warianty swojego kontrolera

Sony przypomina w najnowszej reklamie o tym, że kontrolery do PS4 występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Motyw doczekał się krótkiej reklamy.

Sony postanowiło przypomnieć graczom, że do wyboru w europejskich sklepach mają od sierpnia również bardziej "egzotyczne" kombinacje kolorystyczne DualShocka 4. Chodzi o ujawnione już wcześniej warianty kolorystyczne: Berry Blue, Red Camouflage, Rose Gold i Steel Black. Hardware możecie zobaczyć na filmiku poniżej.

Można powiedzieć, że Sony późno zabiera się za reklamowanie swoich padów. "Póżno", bo przecież niedawno okazało się, że DualShock 4 będzie kompatybilny z PS5, ale tylko w przypadku grania w tytuły w ramach Wstecznej Kompatybilności z PS4. Wszystkie nowe gry, stworzone z myślą już o next-genie Sony, nie będą współpracować z DualShockiem 4, ale wyłącznie z nowym modelem kontrolera, czyli Dualsense. W takiej sytuacji warto się mocno zastanowić, czy warto wydawać pieniądze na DualShocka 4 w innym wariancie kolorystycznym.

Więcej na temat ograniczonej kompatybilności DualShocka 4 z PlayStation 5 pisaliśmy w tym miejscu. Przypominam, że Sony wydało już oficjalny komunikat na ten temat, co ucięło wszelkie spekulacje, które pojawiały się od dłuższego czasu.

Źródło: YouTube

Tagi: dualsense dualshock 4 ps4 sony