Iza Łęcka Iza Łęcka 10.08.2020 12:47
Xbox One konsola
4694V

Xbox One otrzyma nowy dashboard. Prezentacja sklepu robi wrażenie

W Sieci pojawiły się dwa materiały. Pierwszy prezentuje przebudowany dashboard Xboksa One, natomiast drugi skupia się na prezentacji szybkości działania sklepu Microsoftu. Materiały pokazują kierunek, w którym podąża korporacja dla nowej generacji.

Microsoft przygotowuje się do premiery nowej generacji, nie zapominając jednocześnie o ulepszaniu Xboksa One. Ostatnio dowiedzieliśmy się o opcji kalibracji HDR, która nie jest ostatnią innowacją przygotowaną dla aktualnej generacji.

W Sieci pojawił się materiał wideo prezentujący możliwości odświeżonego menu Xboksa One. Microsoft od lat rozwija dashboard, który doczekał się już wielu zmian, tymczasem po raz kolejny ulepszany jest ów element platformy.

Jakiś czas temu widzieliśmy również nowy sklep Microsoftu, choć obecnie mamy szansę prześledzić szybkość jego działania – płynne przeskakiwanie pomiędzy poszczególnymi zakładkami robi wrażenie, a możliwość błyskawicznego dostępu do nowych gier może znacznie zwiększyć komfort użytkowania wielu graczom.

Najpewniej z nowego sklepu skorzystają także przyszli użytkownicy Xboksa Series X, ale wciąż tajemnicą pozostaje kwestia menu. Według niektórych informatorów, Microsoft zdecyduje się na przeniesienie dashboardu z Xboksa One na nową generację, choć nie brakuje zupełnie odmiennych doniesień o pełnym odświeżeniu systemu.

Źródło: YouTube + Twitter DarthChillash (dziękuję, Żbiku)

Tagi: dashboard Microsoft xbox one xbox series x