Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 09.08.2020 19:23
Granblue Fantasy Versus Belial
489V

Granblue Fantasy Versus otrzymało nowe misje i kolejną postać w ramach DLC

Ekipa Arc System Works ma pełne ręce roboty, dlatego nie ma się co dziwić, że aktualizacje do ich starszych gier wychodzą relatywnie rzadko i budzą już mniejszą ekscytację niż nadchodzący Guilty Gear: Strive.

Granblue Fantasy Versus gości na PlayStation 4 oraz PC już od lutego tego roku i w tym czasie tytuł otrzymał już kilkanaście aktualizacji, w tym parę darmowych oraz kilka płatnych postaci DLC. 

Już dziś na serwerach wylądowała łatka oznaczona numerkiem 1.40, która to dodaje do tytułu aż 5 nowych rozdziałów fabularnych, a mianowicie chaptery od 41 do 45 włącznie. Miłośnicy "singla" będą mogli zatem zanurzyć się w kolejnej opowieści rozszerzającej naszą wiedzę o dynamicznie rosnącym uniwersum.

W ramach kolejnego zaś DLC skupionego na postaciach, gracze niebawem dostaną opcję zakupu niejakiego Beliala, czyli jegomościa będącego do tej pory jedynie złoczyńcą znanym z innych produkcji Granblue Fantasy. W jego skórę wcielimy się 24 września w ramach Season Passa 2.

Źródło: https://www.dualshockers.com/granblue-fantasy-versus-1-40-update-launches-with-trailer-dlc-characters-belial-and-cagliostro-revealed/

Tagi: Arc System Works Granblue Fantasy Versus Marvelous Europe