Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.08.2020 15:30
AMC CEO na temat biletów do kin
406V

Szef sieci kin AMC nie obawia się przyszłości i wierzy w magię kin. Fani mają wrócić na największe hity

Największe sieci kin wciąż wierzą w ich potęgę i samo doświadczenie oglądania na wielkim ekranie. Liczą, że obecna sytuacja tego nie zmieni. 

Branża związana z kinami jest jedną z tych, które najbardziej ucierpiały przez wpływ koronawirusa. W wielu miejscach na świecie placówki tego typu wciąż są pozamykane, a pieniądze uciekają, jak piasek przez palce. Zarządy konkretnych spółek będą musiały się nieźle gimnastykować, aby wyjść z tej niecodziennej sytuacji. 

Wiele wygląda jednak na to, że szefostwo kin z optymizmem patrzy w przyszłość i wierzy w to, że kolejne miesiące nie tylko sprawią, że placówki filmowe zaczną lepiej prosperować, ale także przyniosą wiele premier, które ściągną największych kinomanów na ogromne sale

Koncentrując się na długoterminowej kondycji naszej branży, chcielibyśmy zauważyć, że tak jak restauracje prosperowały, mimo że w każdym domu jest kuchnia, tak ​​w świecie po pandemii kinomani odwiedzą nas w ogromnej liczbie. 

Kiedy planujemy ponowne otwarcie, to z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie naszych gości i współpracowników. Aby móc się otworzyć, potrzebujemy również regularnego harmonogramu nowych kinowych hitów, które sprawią, że ludzie będą naprawdę podekscytowani powrotem do swoich ulubionych kin. Te hity mają powrócić już tego lata.

Nam pozostaje mieć nadzieję, że tak rzeczywiście będzie, a koronawirus przestanie jak najszybciej zagrażać ludziom. Sytuacja jest niezwykle ciężka, ale bez wątpienia przy odpowiedniej odpowiedzialności zbiorowej i racjonalnemu podejściu, uda się wyjść z tego boju zwycięsko. 

Źródło: https://comicbook.com/movies/news/amc-ticket-prices-could-increase-coronavirus-shutdown/

Tagi: AMC bilety kina koronawirus