Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 09.08.2020 10:45
Halo Infinite na Nintendo 64. Fan przedstawia Halo 64
1243V

Halo Infinite na Nintendo 64. Fan przedstawia Halo 64

Halo Infinite po ostatniej prezentacji nie ma lekko, ale nie ma w tym raczej nic dziwnego. Jeden z fanów postanowił stworzyć materiał, który pokazuje jak gra mogłaby wyglądać na Nintendo 64.

Halo Infinite zostało zaprezentowane na Xbox Games Showcase, ale niestety to co pokazano fanom dalekie było od spełnienia jakichkolwiek oczekiwań. Przedstawiciele studia stwierdzili, że ich produkcja wygląda właśnie w ten sposób przez panującą pandemię, która utrudnia zespołowi pracę.

Jakość gry została wyśmiana przez Domino's Pizza, ale z drugiej strony Microsoft wykazuje się zdrowym dystansem do całej sytuacji - świadczy o tym uczynienie Craiga nową maskotką firmy. Twórcy jednak obiecali poprawę grafiki i zapewnili, że już nad tym pracują.

Sytuację wykorzystują również fani, którzy zajmują się tworzeniem swoich własnych materiałów. Wcześniej mogliśmy zerknąć na dzieło stworzone w Dreams, a teraz przychodzi czas na wersję z Nintendo 64. Halo 64 - bo tak nazywa się ten mały projekt - zostało zaprezentowane na kanale  Hoolopee, w serwisie YouTube.

Całość jest utrzymana oczywiście w humorystycznym tonie (zwłaszcza końcówka materiału), ale nie sposób nie docenić włożonej pracy i dbałości o szczegóły.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCE_gw5ybJdGAcyZFy6TfScw

Tagi: 343 Industries halo 64 Halo Infinite microsoft Nintendo 64