Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 08.08.2020 18:50
GTA Online z nową aktualizacją. Rockstar Games prezentuje Los Santos Summer Special
2564V

GTA Online z nową aktualizacją. Rockstar Games prezentuje Los Santos Summer Special

Już za kilka dni do Grand Theft Auto Online trafi kolejna aktualizacja. Rockstar Games zapowiedziało Los Santos Summer Special.

Grand Theft Auto V ciągle cieszy się aktywnym wsparciem ze strony twórców oraz dużą popularnością. Gra wciąż sprzedaje się zatrważająco dobrze, co przyczyniło się do ogromnego sukcesu - hit Rockstar zakupiło ponad 135 milionów graczy.

Nic więc dziwnego, że produkcja ciągle jest wspierana. Jeszcze w tym miesiącu, bo 11 sierpnia, do gry trafi kolejna aktualizacja. Na oficjalnej stronie Rockstar Games pojawiły się informacje o nowościach, jakie mają znaleźć się w Grand Theft Auto Online.

Pierwszą rzeczą o jakiej wspomniano w artykule jest obecność nowych misji kooperacyjnych, które mają rozegrać się na pokładzie jachtu. Pojawią się też nowe wyścigi. Według zapowiedzi każdy ma znaleźć coś dla siebie. Właściciele jachtów Galaxy będą mogli samodzielnie lub z ekipą wziąć udział w różnego rodzaju misjach - polegających między innymi na nurkowaniu w głębokościach.

Twórcy obiecują, że teraz będziemy mogli się nieco wzbogacić w przeróżnych trybach Adwersarza, które rozegrają się na terenie Diamond Casino & Resort. Oprócz tego na stronach umożliwiających zakup pojazdów pojawi się wiele nowości.

Tymczasem motoryzacyjne witryny oferować będą do kupienia dziesiątki nowych pojazdów, w tym samochody do przerobienia u Benny’ego, terenówki, modyfikowalne wozy sportowe i parę nowych, ślicznych bolidów. Dajcie gaz do dechy w serii nowych wyścigów bolidów lub zaprojektujcie własny uliczny tor w nowym kreatorze wyścigów bolidów.

Ponad to wszystko ma pojawić się szereg usprawnień i poprawek, ale na ten temat szczegółów jeszcze nie ma. Tak jak było wspomniane wcześniej, aktualizacja ma trafić do Grand Theft Auto Online z dniem 11 sierpnia.

Źródło: https://www.rockstargames.com/pl/newswire/article/61663/Los-Santos-Summer-Special-Coming-August-11th

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North