Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.08.2020 14:30
The Legend of Zelda: Breath of the Wild sprzedaż
1028V

The Legend of Zelda: Breath of the Wild ze znakomitym wynikiem. Gra rozeszła się w liczbie 20 milionów kopii

Najnowsza odsłona przygód Linka to bez dwóch zdań genialna produkcja. O jej fenomenie znakomicie świadczą wyniki sprzedażowe, które udało się osiągnąć na przestrzeni ostatnich trzech lat. 

The Legend of Zelda: Breath of the Wild to jedna z najlepszych gier ostatnich lat. Produkcja wciąga jak mało co, a niektórzy decydują się nawet na niezwykle kreatywne próby jej przejścia. Nie ma w tym nic dziwnego, projekt oferuje tak wiele, że można do niego wracać i wracać...

Najlepszym dowodem fenomenu gry jest jej sprzedaż. Najnowsze dane zdradzają, iż od dnia premiery sprzedało się już 20.1 miliona egzemplarzy na dwie konsole. Aż 18,6 miliona kopii na Nintendo Switch, a pozostałe 1.5 miliona na Wii U. Wynik bez dwóch zdań może robić ogromne wrażenie. Jak to wygląda u Was? Dołożyliście cegiełkę do świetnego wyniku?

Fani cały czas czekają na kolejną odsłonę, a najnowsze informacje zdają się potwierdzać, że prace ciągle zmierzają w dobrym kierunku. Aktorzy głosowi jeszcze w lipcu zakończyli prace nad ewentualną kontynuacją, więc nadzieje na zapowiedź z datą premiery rosną z dnia na dzień. Wszyscy liczą, że ta pojawi się już w przeciągu najbliższych miesięcy. 

 

Źródło: https://nintendosoup.com/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-has-sold-over-20-million-copies-worldwide/

Tagi: Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild