Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2020 19:52
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
744V

Spider-Man Miles Morales może zostać wkrótce zaprezentowany. Aktor pobudził fanów

Entuzjaści Spider-Mana mogą szykować się na coś dużego. Nadji właśnie opublikował zajawkę, która zwiastuje pokaz Spider-Man Miles Morales. Wiele na to wskazuje, że już jutro otrzymamy pierwszy gameplay z oczekiwanej gry zmierzającej wyłącznie na PS5.

Na PS5 zmierza kilka świetnie zapowiadających się gier, ale dla wielu jedną z najważniejszych produkcji jest Marvel's Spider-Man: Miles Morales. Insomniac Games dotychczas zaprezentowało wyłącznie krótki zwiastun potwierdzający prace nad grą, ale już jutro mamy spojrzeć na nowy materiał.

Nadji wcielający się w głównego bohatera właśnie opublikował poniższą wiadomość i pobudził fanów uniwersum. Według opinii samych zainteresowanych – Insomniac Games może opublikować gameplay ze Spider-Man Miles Morales.

Insomniac Games opracowuje aktualnie przynajmniej dwie duże gry zmierzające na PlayStation 5 – twórcy obok Spider-Mana zaoferują także nową przygodę Ratcheta. Według plotek, studio pracuje także nad Spider-Man 2, w którym będzie kontynuowana historia Petera Parkera. Deweloperzy na pewno nie mogą narzekać na nudę.

Warto dodać, że Spider-Man Miles Morales zadziała na PS5 w 60 klatkach na sekundę przy rozdzielczości 4K. Autorzy zdradzili aktualnie wyłącznie jeden tryb.

Źródło: Twitter: NajJeter

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment