Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.08.2020 20:42
Xbox One i PS4 promocja na gry
6276V

Gry na PS4 i Xbox One od 19 zł. Świetna promocja na znane tytuły

Nie możemy dzisiaj narzekać na ciekawe promocje, a najnowsza pozwala zgarnąć między innymi Anthem oraz Sunset Overdrive za 19 zł. W ofercie pojawiło się kilka ciekawych produkcji i gry możemy zgarnąć w bardzo dobrych cenach.

Z samego rana zaprosiliśmy czytelników na nową ofertę na PlayStation Store, w międzyczasie swoją propozycję przedstawił RTV Euro AGD, później mnóstwo dobrych gier wylądowało w promocji „3 za 2”, a teraz możemy zapoznać się z kolejnymi rabatami. Euro ujawniło gamingową promocję, w której znalazło się kilka naprawdę mocnych produkcji.

Resident Evil 2 za 49 zł, The Division 2 za 29 zł, Yakuza Kiwaim 2 za 39 zł lub Burnout Paradise Remastered za 39 zł? Za 100 zł złożycie tutaj świetny zestaw, dzięki któremu spędzicie kilka długich wieczorów ogrywając duże produkcje od największych producentów. Nawet za 19 zł możecie zgarnąć dwie gry (za sztukę) i na liście znajduje się kapitalny Sunset Overdrive – wciąż nie mogę uwierzyć, że Sony nie zdecydowało się na rozwijanie tego IP po przejęciu Insomniac Games.

Promocja na gry

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/gamingowa-nocna-promocja-w-rtv-euro-agd-promocje-na-gry-akcesoria-i-laptopy-gamingowe-05-08/

Tagi: playstation 4 promocja ps4 xbox xbox one