Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2020 20:11
FIFA 21
1538V

FIFA 21 pozwoli cofnąć rozgrywkę po nieudanej akcji. Gameplay i zwiastun prezentują nowości

FIFA 21 zbliża się wielkimi krokami, więc EA Sports przygotowało nowe materiały prezentujące świeże mechaniki przygotowane dla sympatyków cyfrowej piłki nożnej. Gracze otrzymają tym razem między innymi opcję cofania rozgrywki.

Od kilku godzin możecie zapoznać się z naszymi wrażeniami z FIFA 21. Kajetan miał już okazję zapoznać się z produkcją EA Sports i chętnie przedstawił swoją opinię na temat produkcji – dziennikarz opowiada między innymi o Creative Runs, który zdaniem EA Sports będzie prawdziwym „game changerem”.

EA Sports przygotowało także materiał wideo – jest to zwiastun złożony z fragmentów rozgrywki, który skupia się na przedstawieniu nowości. Zobaczycie tutaj między innymi wspominaną mechanikę cofania rozgrywki w trybie „Szybki mecz”.

Twórcy chcą w FIFA 21 podkreślić zwinny drybling, kreatywny poruszanie się na boisku, odpowiednie ustawienie się piłkarzy czy też naturalny system kolizji. To dopiero początek zmian, ale wiele na to wskazuje, że sympatycy piłki od EA nie będą się w 2020 roku nudzić.

Poznajcie także szczegóły dotyczące trybu VOLTA oraz kariery – w obu wariantach rozgrywki możemy liczyć na ciekawe nowości.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21