Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2020 14:01
Diablo 2
10731V

Diablo 2 w 4K i 60 fps wygląda świetnie. Gameplay pokazuje możliwości czarodziejki

Blizzard wciąż nie ogłasza nowych produkcji oraz nie przedstawia materiałów z ujawnionych tytułów, ale fani chcą wciąż ulepszać i upiększać Diablo 2. W Sieci wylądował nowy materiał prezentujący możliwości czarodziejki w 4K i 60 fps. Taka jakość jest możliwa dzięki sztucznej inteligencji.

Blizzard wciąż nie potwierdził przygotowania odświeżonego Diablo 2, ale zamiast tego możemy sprawdzić kolejny materiał z AI Remastered. Jeden z graczy postanowił za pomocą Deep Learning Neural Network AI (uczenie maszynowe) upiększyć rozgrywkę i trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę świetnie.

Nie możemy niestety liczyć, że Diablo 2 AI Remastered zostanie wydane, ponieważ jest to wyłącznie pokaz, który został przygotowany za pomocą specjalnej technologii oraz licznych modyfikacji. Autor podkreśla, że YouTube nie przedstawia pełnej jakości przez kompresję, ale za pełny pokaz trzeba zapłacić – twórca wyśle plik w najlepszej jakości za przynajmniej 5 dolarów.

Na rozgrywce zobaczycie odpicowane Diablo 2, które działa bardzo płynnie – jak wiadomo w czasach premiery tej wyjątkowej pozycji nie mogliśmy nawet marzyć o bieganiu za krowami w 60 klatkach na sekundę. Teraz pozostaje tylko czekać na kolejny ruch Blizzarda, który powinien w końcu ujawnić nową wersję D2, która umili nam wyczekiwanie na Diablo 4.

Źródło: https://wccftech.com/diablo-ii-remastered-4k/

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo II: Pan Zniszczenia (Diablo II: Lord of Destruction)