Iza Łęcka Iza Łęcka 04.08.2020 12:59
Arkane Anniversary Collection
717V

Arkane Anniversary Collection w znakomitej cenie na Xboksie One. Zestaw zajmuje 151GB

Na Microsoft Store oraz PlayStation Store pojawił się pakiet Arkane Anniversary Collection, który trafił do promocji na Xboksie One. Gracze mogą nabyć zestaw z 70% obniżką, by następnie delektować się klimatycznymi grami Arkane.

W maju Arkane Studios potwierdziło, że zamierza hucznie świętować 20. rocznicę powstania. Aktualnie deweloperzy rozwijają Deathloop, uwzględniając wykorzystanie możliwości kontrolera PS5, choć nie zapominają oni o serii Dishonored, do której chcieliby powrócić.

Jeśli wciąż nie mieliście okazji zapoznać się z produkcjami francuskiego studia – na Microsoft Store oraz PlayStation Store zawitał zestaw Arkane Anniversary Collection.

Arkane Anniversary Collection w promocji

  • Dishonored: Definitive Edition (zawiera pełną wersję gry i całą zawartość dodatkową)
  • Dishonored 2
  • Dishonored: Death of the Outsider
  • Prey

Arkane Anniversary Collection zawiera cztery docenione przez branżę produkcje, które teraz kupicie w wersji na Xboksa One z 70% zniżką – zamiast 419,99 zł zapłacicie 125,99 zł. W sklepie Microsoftu pojawia się również ciekawostka związana z rozmiarem plików – gracze pobiorą około 151,43GB. Możemy przypuszczać, że identyczna promocja pojawi się na PlayStation Store, choć aktualnie pakiet jest jeszcze dostępny w pełnej cenie.

Cztery zaprezentowane przygody zapewnią mnóstwo wrażeń i pozwolą w efektowny sposób pozbywać się kolejnych wrogów. Utrzymana w klimacie steampunku oraz industrialnej estetyki przełomu XIX i XX wieku, seria Dishonored może wciągnąć graczy na długie godziny. W Prey natomiast próbujemy przetrwać, walcząc z niebezpiecznymi obcymi. 

Źródło: https://majornelson.com/2020/08/03/arkane-anniversary-collection-is-now-available-for-xbox-one/

Tagi: Arkane Anniversary Collection arkane studios dishonored Prey promocja