Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2020 14:59
Xbox Series X kontroler
2591V

Xbox Series X z poprawionymi pudełkami. Microsoft słucha graczy

Microsoft wsłuchał się w opinie społeczności i poprawił wygląd pudełek do Xboksa Series X. Teraz grafiki nie będą oszpecone wielkim logiem optymalizacji. Takie szczegóły mają pojawić się w innym miejscu.

Microsoft był chwalony za pomysł wykorzystania standardowych pudełek do Xboksa Series X – firma akcentuje słowo „Xbox” i dodała pasek prezentujący szczegóły platform. Firma nie odbiega znacząco od klasycznego designu, który został dobrze przyjęty przez graczy.

Sympatycy marki Xbox chwalili pomysł uniwersalnych pudełek, ale w pewnym momencie Amerykanie zaczęli chwalić się „Optymalizacją dla Xboksa Series X”. Na grafice z między innymi Far Cry 6 pojawiło się wielkie logo, które zdaniem wielu szpeciło wygląd całości.

Od kilku tygodni fani głośno narzekali na oznaczenie i najwidoczniej Microsoft zdecydował się zmienić plany. Teraz zaprezentowano nowe pudełko z Dirt 5, na którym nie widzimy już zielonego oznaczenia. Najwidoczniej korporacja postanowiła wsłuchać się w narzekania graczy, a same oznaczenie „Optimized for Xbox Series X” ma pojawić się z tyłu – pewnie już w znacznie mniejszej formie.

Sprawdźcie również pudełka do gier z PlayStation 5 – Sony zdecydowało się na większe odświeżenie boxów. 

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/xbox-looks-to-have-reversed-controversial-series-x-box-branding/

Tagi: microsoft xbox xbox series x