Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 02.08.2020 16:30
Land of War. Polscy twórcy przedstawiają Warszawę podczas wybuchu wojny
873V

Land of War. Polscy twórcy przedstawiają Warszawę podczas wybuchu wojny

Land of War: The Beginning to projekt polskiego studia MS Games. Ich ambicją jest stworzenie realistycznej gry z gatunku FPS, osadzonej w realiach II wojny światowej. W ich nowym nagraniu możemy zobaczyć jak udało im się odtworzenie Warszawy, w momencie wybuchu wojny.

Land of War: The Beginning w założeniu będzie świetną pozycją dla fanów gier osadzonych w realiach drugiej wojny światowej. Twórcy z polskiego studia MS Games chcą sprawić, aby ich produkcja była jak najbardziej realistyczna, co tyczy się zarówno rozgrywki jak i opowiadanych historii.

Wczoraj pisaliśmy o fragmentach rozgrywki jakie twórcy nam przedstawili. Dzisiaj możemy zerknąć na to jak twórcy odwzorowali starą Warszawę - tak jak wyglądała podczas wybuchu wojny, zanim została zniszczona. Według słów twórców, spędzili oni całe tygodnie nad odtworzeniem ważniejszych części stolicy Polski, korzystając z zasobów Narodowego Archiwum Cyfrowego i prywatnych kolekcji mieszkańców Warszawy. Efekt możecie zobaczyć na poniższym materiale.

Land of War: The Beginning ma się pojawić jeszcze w tym roku, wyłącznie na PC. Data premiery nie jest jeszcze jednak znana. Zaprezentowane materiały pochodzą z wczesnej wersji gry, więc do ostatecznego dnia premiery kilka rzeczy najpewniej ulegnie zmianie.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC5ChOMwi5ZZxOh_BtSDwDHA

Tagi: land of war ms games pc warsaw warszawa wideo