Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.08.2020 14:30
Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes zbiórka
733V

Eiyuden Chronicle od twórców Suikodena cieszy się wielkim zainteresowaniem. Twórcy zebrali 2.5 miliona dolarów

Wygląda na to, że zainteresowanie duchowym spadkobiercą kultowej gry sprzed lat jest większe, niż mogli zakładać nawet sami twórcy. Tempo zbieranych pieniędzy oszałamia! 

Zapowiedź Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes wywołała sporo szumu i poruszenia wśród graczy. Fani od lat czekali na porządnego następcę serii Suikoden i wiele wskazuje na to, że wreszcie mogą go otrzymać. Premiera zapowiedziana została na 2022 rok, a my mamy jeszcze trochę czasu, aby zachęcać twórców do rozszerzenia zawartości, która wtedy trafi w nasze ręce. 

Mowa oczywiście o dofinansowaniu twórców poprzez zbiórkę na Kickstarterze. Bardzo szybko okazało się, iż ta będzie ogromnym sukcesem. Minimalny próg został przekroczymy w... Zaledwie trzy godziny od startu! Teraz wynik przekroczył już jego pięciokrotność, albowiem ufundowano ponad 2.5 miliona dolarów. 

Oznacza to, że odblokowano masę dodatkowej zawartości, w tym minigry, tryb New Game+, kolejnych bohaterów (jest ich już ponad stu) oraz przede wszystkim wydanie gry na konsole przyszłej generacji! Twórcy nie zamierzają jednak na tym spotykać i z każdym krokiem dają graczom nowe powody, aby Ci dorzucali kolejne dolary do puli. 

Obecnie kolejne progi wyglądają następująco:

  • za przekroczenie 2.6 miliona dolarów dodany zostanie "Real Brass", a więc orkiestrowy soundtrack; 
  • za przekroczenie 2.7 miliona dolarów dodane zostanie "Words with Friends", które pozostaje tajemnicą. 

Jeśli chcielibyście dołożyć swoją cegiełkę, to zbiórka trwa na Kickstarterze, a do jej zakończenia zostało jeszcze 27 dni. 

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/rabbitandbearstudios/eiyuden-chronicle-hundred-heroes

Tagi: Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes Rabbit & Bear Studios