Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.08.2020 11:30
Xbox Game Pass sierpień 2020
7753V

Xbox Game Pass. W sierpniu z usługi znikną trzy bardzo mocne tytuły

Choć obecnie mówi się tylko o trzech tytułach, które mają zniknąć z oferty Game Pass od Xboksa w sierpniu, to trzeba nadmienić, że są to gry bardzo mocne. 

Xbox Game Pass to zdecydowanie jedna z lepszych rzeczy, jakie przytrafiły się graczom podczas obecnej generacji konsol. Jak zdradził Aaron Greenberg, wszystko to tworzone jest z myślą o długoterminowych korzyściach i napływie nowych fanów na podwórko Microsoftu. 

Największym minusem, z punktu widzenia gracza, jest bez wątpienia fakt, że biblioteka ulega cyklicznym przetasowaniom - pewne tytuły są usuwane, a w ich miejscu pojawiają się kolejne. Tak było oczywiście również w przypadku ubiegłego miesiąca, gdzie gracze nie mogli narzekać na liczbę i jakość dodanych tytułów

Teraz jednak poznaliśmy pierwsze trzy pozycje, które znikną z usługi już w sierpniu. Jak zawsze, na początku miesiąca, w Xbox Store pojawia się lista owych gier. Obecnie znalazły się na niej trzy niezwykle mocne i głośne tytuły:

  • Kingdom Come Deliverance
  • Devil May Cry 5
  • Yoku’s Island Express

I choć możemy być pewni, że Microsoft zatroszczy się o graczy i w zamian dostarczy prawdziwe kąski, to jeśli zwlekaliście ze sprawdzeniem powyższych projektów, koniecznie bierzcie się do roboty i nadrabiajcie braki! Osobiście szczególnie polecam genialne Devil May Cry 5!

AKTUALIZACJA #1

Microsoft ogłosił także cztery tytuły, które znikną w sierpniu z Xbox Game Pass. Dwa spośród nich pokrywają się z tymi, które stracą posiadacze Xboksa One, ale druga połowa to nieco mniej znane projekty - jeśli jednak nie zdążyliście sprawdzić, to już ostatni dzwonek:

  • Kingdom Come Deliverance
  • Space Hulk: Tactics
  • Yoku’s Island Express
  • Where The Water Tastes Like Wine

Źródło: https://twistedvoxel.com/games-leaving-xbox-game-pass-august/

Tagi: Capcom Devil May Cry 5